Ehliyet Almanın En Kolay Yolu
Tüm ehliyet sınıflarının eğitimini uzman eğitmenlerimizle İstanbul'da bulunan tüm şubelerimizde sağlamaktayız.
İletişim

Mehmet Akif Sürücü Kursu

Mehmet Akif Sürücü Kursu

 

Tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında çalışmalar gerçekleştiren İkitelli sürücü kursu ile tüm farklı ehliyet çeşitlerini büyük bir güven içerisinde elde edebilirsiniz. A sınıfı ehliyet ile birlikte B ve C’nin ya da D sınıfı ehliyetler bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan deneyimli eğitmenler altında elde edilebilmektedir.

 

Hem teorik açıdan hem de pratik konuda en detaylı çalışmayı gerçekleştiren bu kaliteli sürücü kursumuzda herkese uygun eğitim verilmektedir. Trafiğe tamamen öz güvenli bir biçimde çıkma şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle son teknoloji sistemleri dahilinde sunulan simülatör eğitimi sayesinde, daha trafiğe çıkmadan büyük bir tecrübe sahibi olmaktasınız. Bu şekilde trafiğe korkmadan çıkabilir ve rahatlıkla aracınızı sürme şansını elde edebilirsiniz.

 

Online Eğitim Hizmeti Alabilirsiniz

 

Ehliyet konusunda alınacak olan dersleri Mehmet Akif Sürücü Kursu bünyesinde online olarak da sağlayabilirsiniz. Bunlar içerisinde trafik dersleri ile birlikte ilk yardım dersleri ve motor derslerini de yine farklı videolar kapsamında rahatlıkla almanız mümkündür. Gerçekleştirilen pratik eğitimin ardından uygulamalı eğitim de yine farkında noktalardaki merkezleri kapsamında, tamamen tecrübeli ve anlayışlı eğitmenler altında fazla saatli sürüş eğitimlerini alabilirsiniz.

 

Üstelik bu online eğitimleri masaüstü versiyonun yanı sıra mobil hizmet kapsamında da elde edebilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunan bu sürücü kursu bünyesinde, alacağınız profesyonel eğitimler dahilinde tüm farklı araçları büyük bir gönül rahatlığı içerisinde kullanabilir. Aktif olarak araç kullanırken ne gibi durumlara dikkat edilmesi gerektiğini en ince detayına kadar öğrenebilirsiniz.

 

 Farklı Amaçlar Altında Ehliyet İçin Profesyonel Eğitim

 

Bireysel açıdan kendi araçlarınızı kullanmak için ya da iş konusunda elde edebileceğiniz farklı sınıflardaki ehliyetler bulunmaktadır. Özgüngör İkitelli noktasında bulunan merkezlerden profesyonel bir hizmet çatısı altında alabilir. Ve hem pratik hem de uygulamalı olarak derslerin sonunda, sınavı rahatlıkla geçme şansını elde edebilirsiniz.

Mehmet Akif Sürücü Kursu

Günümüzde unutulmamalı ki artık ehliyet sınavını geçmek çok daha zor bir hale gelmiş durumdadır. O yüzden bu konuda alınacak olan pratik ve uygulamalı eğitimler büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda sizlere en iyi desteği sağlayacak olan bu sürücü kursu bünyesinde güven içerisinde sınava hazırlanabilirsiniz.

 

743 kez görüntülendi
Call Now Button