Ehliyet Almanın En Kolay Yolu
Tüm ehliyet sınıflarının eğitimini uzman eğitmenlerimizle İstanbul'da bulunan tüm şubelerimizde sağlamaktayız.
İletişim

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

 

1989 yılından bu yana hizmet veren kurumumuz 30 yıldır sektörün içinde olup kendine sağlam bir yer edinmiştir. Merkezi Bahçelievler’de bulunan Özgüngör sürücü kursları toplamda 4 şubesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Verdiği hizmetleri hakkı ile yerine getirmeyi temel ilke edinen kurumumuz sürücü belgesinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile çağımızın gerektirdiği yenilikleri hizmetlerine aktarmaktadır.

 

Sizler de Ailemizin Bir Bireyi Olabilirsiniz

 

Bir aile ortamı oluşturan Özgüngör sürücü kursları, bu sıcak ortamda verilen eğitimin daha kaliteli olacağını öngörüyor. Vermiş olduğu hizmetleri ile başarılı sonuçlar elde eden kursumuz İstanbul’da en çok tercih edilen sürücü kursu olmanın haklı gururunu yaşıyor. Sizlerde bu ailenin içerisine dâhil olmak ve hayalini kurduğunuz ehliyete sahip olmak istiyorsanız, kapımız her zaman siz değerli kursiyerlerimize açıktır.

 

Alanında uzman olan eğitmenler tarafından verilen eğitimlerimiz ile kursiyerlerimizin tamamını başarılı bir sürücü unvanı ile trafiğe kazandırıyoruz. Sizlerde başarılı ve tüm teknikleri bilen sürücüler arasına girmek istiyorsanız, Özgüngör sürücü kursunu tercih edebilirsiniz. Herkesi ehliyet sahibi yapma hedefi ile çıktığımız bu yolda hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz.

 

Özgüngör İle Ehliyet Almak Artık Daha Kolay

 

Başarılı bir sürücü kursu arıyorsanız, Özgüngör sürücü kursu daima hizmetinizdedir. Modern eğitim anlayışımız ile ehliyet sahibi olmak isteyen kişilerin bu isteklerini yerine getiriyoruz. Güler yüzlü ekibimiz ile daima huzurlu bir eğitim ortamında bulunmanın keyfini sizler de yaşayabilirsiniz.

 

Ehliyet alma yönetmelikleri ile ilgili yaşanan değişimleri sürekli takip eden Özgüngör sürücü kursumuz, vermiş olduğu eğitimleri de bu değişimler doğrultusunda düzenlemektedir. Geçmişe dayanan 30 yıllık tecrübemiz sayesinde kursiyerlerimizi ehliyet sınavlarına bilgi ve teorik anlamda en iyi şekilde hazırlayacağımızın garantisini veriyoruz.

 

Hizmet kalitesini daima daha ileriye taşıma hedefinde olan Özgüngör sürücü kursları araç filosunu sürekli yenilemektedir. Kursiyerlerine en iyi hizmeti sağlamak için profesyonel çalışmalarını sürekli geliştiren kurumumuzda online eğitim ve hızlı ehliyet hizmetlerimiz de sizlere özel olarak geliştirilmiştir.

 

Saygınlığı ile daima ön planda olan kursumuz bütün hizmetlerini saygınlık çerçevesinde sürdürmektedir. Yazılı eğitim için gerekli tüm teorik eğitimleri uzman kadrosu ile sunan kursumuz, pratik olarak sunulan direksiyon eğitimlerini de aynı kalitede sunmaktadır. Güvenilir yolculuklar gerçekleştirmek istiyorsanız kurumumuz ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Özgüngör Sürücü Kursu

Atakent,Bağcılar,Bahçelievler,İkitelli

Özgünör Sürücü Kursu

Call Now Button